Засідання Національного круглого столу з питань оновленої Національної транспортної стратегії України (НТС) до 2030 року

17 листопада 2016 року Міністерство інфраструктури України за сприяння проекту технічної допомоги Європейського Cоюзу «Підтримка імплементації Угоди про асоціацію та Національної транспортної стратегії в Україні» проводить засідання Національного круглого столу з питань оновленої Національної транспортної стратегії України до 2030 року (далі – НТС).

Головна мета цього заходу – забезпечити громадську платформу для обговорення Концепції НТС з усіма зацікавленими сторонами, діяльність яких пов’язана зі сферою транспорту. Під час засідання, серед іншого, планується представити Концепцію НТС та обговорити пріоритетні напрями розвитку транспортного сектору України, необхідні заходи та дії.

До участі у заході окрім профільних державних установ, запрошуються представники бізнесу, наукових та освітніх закладів, організацій транспортного сектору в Україні та громадські діячі.

Попередня реєстрація для участі у заході є обов’язковою. Заявку можна подати он-лайн, заповнивши реєстраційну форму. Організатори повідомлять кожного учасника про підтвердження реєстрації індивідуально.

Місце проведення – Міжнародний виставковий конгрес-центр Києва «Український дім»

Початок реєстрації о 8:45. Завершення Національного круглого столу о 14:00.